Deep Dish Dungeon

Deep Dish Dungeon — Relikwie

23 ukryte osiągnięcia w Steam

Deep Dish Dungeon ma 23 ukryte osiągnięcia. Poniższe wartości procentowe pokazują globalny odsetek odblokowań. True ending to osiągnięcie WHITE_ENDING z wynikiem 0.7 procent. Ikony pochodzą z gry. Ukryte osiągnięcia nie mają opublikowanych podpowiedzi, więc każdy relikt ma tu nazwę, ikonę i odsetek odblokowań. Wartości pochodzą z globalnej tabeli odblokowań. Niski odsetek oznacza, że niewielu graczy ma dany relikt, a wysoki — że większość znajduje go na początku rozgrywki.

Jak odczytywać odsetki

Każdy relikt na tej stronie jest ukrytym osiągnięciem. Ikona przedstawia przedmiot z gry, a wartość procentowa to globalny odsetek odblokowań. Ukryte osiągnięcie nie ujawnia swojej nazwy w kliencie, dopóki go nie zdobędziesz. Siatka zawiera pełny zestaw 23 osiągnięć, a ich nazwy są już publicznie dostępne, choć klient ukrywa je do momentu zdobycia. Jeśli chcesz zacząć od częstego reliktu, a zakończenie zostawić na koniec, kieruj się odsetkiem odblokowań.

Najczęstsze: Gold Coins 61.1 procent, Gold Statue 52.8 procent, Silver Dagger 44.0 procent, Gold Bracelet 33.1 procent, Medicine Bottle 17.8 procent i Tomato Gem 14.0 procent. Gold Coins ma już większość graczy. Sztylet i posążek znaczna część graczy znajduje jeszcze na początku lochów. Jeśli planujesz krótką rozgrywkę, zacznij od tej szóstki.

Średnio częste: Gold Amulet 7.5 procent, Ruby Necklace 6.5 procent, Bean Gem 6.5 procent, Corn Gem 6.3 procent, Bird Statue 6.0 procent, Ceremonial Codex 5.7 procent, Cuica 4.8 procent, Guarana Gem 4.6 procent i Crystal Egg 4.4 procent. Kilka z nich to klejnoty powiązane z przygotowywanymi potrawami. Klejnoty fasoli, kukurydzy, pomidora i guarany wiążą się z gotowaniem, a nie z rangą bojową. Cuica to także narzędzie wymagane w demie przez drzwi świątyni Cuica.

Najrzadsze: Ragdoll 3.2 procent, Queen Crown 2.6 procent, Gold Talisman 2.6 procent, Lantern 2.4 procent, Diamond Ring 1.8 procent, Gold Nugget 1.6 procent, Seed 1.5 procent i prawdziwe zakończenie — 0.7 procent. Seed i prawdziwe zakończenie to cele na dłużej. Odsetek 0.7 procent oznacza, że niemal żaden gracz z publicznym profilem nie ukończył tej ścieżki. Poniższe ikony odpowiadają tym nazwom. Kieruj się odsetkiem, jeśli chcesz zdobyć częsty relikt, zanim ruszysz po Seed lub prawdziwe zakończenie.

Osiem z 23 reliktów ma odsetek poniżej 3 procent: Ragdoll, Queen Crown, Gold Talisman, Lantern, Diamond Ring, Gold Nugget, Seed i True ending. Kolejne dziewięć mieści się między Crystal Egg z wynikiem 4.4 procent a Gold Amulet z wynikiem 7.5 procent. Pozostaje sześć z wynikiem co najmniej 14 procent: od Medicine Bottle na dole tego przedziału po Gold Coins na górze. Zdobądź Gold Coins, Gold Statue i Silver Dagger, a zostanie siedemnaście reliktów. Tomato Gem to jedyny klejnot wśród najczęstszych. Bean Gem, Corn Gem i Guarana Gem należą wraz z amuletem do środkowego przedziału.

RelikwiaProcent
Diamond Ring1.8%
Bird Statue6.0%
Ruby Necklace6.5%
Medicine Bottle17.8%
Ragdoll3.2%
Queen Crown2.6%
Ceremonial Codex5.7%
Gold Coins61.1%
Gold Nugget1.6%
Gold Bracelet33.1%
Gold Amulet7.5%
Gold Statue52.8%
Gold Talisman2.6%
Silver Dagger44.0%
Cuica4.8%
Crystal Egg4.4%
Lantern2.4%
Bean Gem6.5%
Corn Gem6.3%
Tomato Gem14.0%
Guarana Gem4.6%
Seed1.5%
True ending0.7%
Ikona reliktu Diamond Ring

Diamond Ring

1.8%

Ukryte
Ikona reliktu Bird Statue

Bird Statue

6.0%

Ukryte
Ikona reliktu Ruby Necklace

Ruby Necklace

6.5%

Ukryte
Ikona reliktu Medicine Bottle

Medicine Bottle

17.8%

Ukryte
Ikona reliktu Ragdoll

Ragdoll

3.2%

Ukryte
Ikona reliktu Queen Crown

Queen Crown

2.6%

Ukryte
Ikona reliktu Ceremonial Codex

Ceremonial Codex

5.7%

Ukryte
Ikona reliktu Gold Coins

Gold Coins

61.1%

Ukryte
Ikona reliktu Gold Nugget

Gold Nugget

1.6%

Ukryte
Ikona reliktu Gold Bracelet

Gold Bracelet

33.1%

Ukryte
Ikona reliktu Gold Amulet

Gold Amulet

7.5%

Ukryte
Ikona reliktu Gold Statue

Gold Statue

52.8%

Ukryte
Ikona reliktu Gold Talisman

Gold Talisman

2.6%

Ukryte
Ikona reliktu Silver Dagger

Silver Dagger

44.0%

Ukryte
Ikona reliktu Cuica

Cuica

4.8%

Ukryte
Ikona reliktu Crystal Egg

Crystal Egg

4.4%

Ukryte
Ikona reliktu Lantern

Lantern

2.4%

Ukryte
Ikona reliktu Bean Gem

Bean Gem

6.5%

Ukryte
Ikona reliktu Corn Gem

Corn Gem

6.3%

Ukryte
Ikona reliktu Tomato Gem

Tomato Gem

14.0%

Ukryte
Ikona reliktu Guarana Gem

Guarana Gem

4.6%

Ukryte
Ikona reliktu Seed

Seed

1.5%

Ukryte
Ikona reliktu True ending

True ending

0.7%

Ukryte
Wróć na górę